مطالب پیشنهادی

با قدیمی ترین رستوران های جهان آشنا شوید!

باز نگه‌داشتن رستوران‌ها حتی در بهترین زمان نیز سخت است. به بیان دقیق‌تر سال ۲۰۲۰ بهترین زمان نیست – مخصوصاً برای کسانی که رستوران‌دارند.

براساس برخی تخمین‌های متخصصان تنها یکی از چهار رستوران در ایالات‌متحده و بعد از شیوع بیماری همه‌گیر جهانی کووید ۱۹ دوباره بازگشایی خواهد شد و این آمار بدون توجه به این‌که چه تعداد از باجه‌ها با طلق شفاف پلاستیکی بین میزها را پوشش داده‌اند ارائه ‌شده است.

بااین‌وجود برخی از رستوران‌ها در سراسر جهان وجود دارند که نه‌تنها بیماری همه‌گیر را پشت سر گذاشته‌اند بلکه جنگ‌های جهانی، جنگ‌های داخلی، رژیم‌های استبدادی، دوران رکورد اقتصادی و در برخی موارد همه این سختی‌ها را تجربه کرده‌اند.

NetCredit، ارائه‌دهنده خدمات مالی، با گزارش‌های رسانه‌ای و سوابق به دست آمده ادعا می‌کند قدیمی‌ترین رستوران‌ها در بیش از ۱۱۵ کشور در هر قاره به‌جز قطب جنوب را پیدا کرده‌اند. قدیمی‌ترین رستوران‌ها ازآنچه که شما فکر می‌کنید قدیمی‌تر هستند.

همیشه در مورد چیزهایی که به آن‌ها لقب قدیمی‌ترین داده می‌شود اختلاف ‌نظر وجود دارد. یک نشریه ممکن است یک استاندارد داشته باشد زیرا نام و نام تجاری یک رستوران یکسان است، درحالی‌که یکی دیگر از این رستوران‌ها به دلیل تغییر در ظاهر ساختمان در دهه ۱۶۰۰  کمتر قدیمی در نظر گرفته می‌شوند. پیدا کردن این مؤسسات یک سرگرمی اینترنتی و مورد علاقه بسیاری از افراد بوده‌ است. تا زمانی که اینترنت وجود داشته باشد حتی می‌توان یک بلاگ را به‌تنهایی برای تحقیق در مورد قدیمی‌ترین چیزها اختصاص‌داد.

تیم NetCredit باصلاحیت نسبتاً گسترده‌ای که دارد به قدیمی‌ترین رستوران‌ها که  “هنوز هم خدمات ارائه می‌دهند ” سر زدند. آن‌ها کار خود را با جستجوی اولیه شروع کردند و سپس از طریق منابع معتبر و سایت‌های مسافرتی اطلاعاتشان را بیشتر کردند و چند نفر از صاحبان این مشاغل را فراخواندند که در صورت لزوم اطلاعاتشان را دوباره بررسی کنند. این کار در بیشتر از ۱۹۰ کشور جهان انجام شد که ایران هم جزو آن است. آن‌ها برای اثبات صحت‌وسقم اطلاعاتشان، حتی منابع خود را ثبت کردند و تحقیقاتشان را به‌صورت آنلاین در اینترنت قراردادند تا افراد بتوانند خودشان آن‌ها را بخوانند.

بر اساس تحقیقات  NetCredit، این ۱۰ رستوران قدیمی‌ترین رستوران‌های جهان هستند:

۱.  رستورانGostilnaGastuž در اسلوونی، سال ۱۴۶۷.  به سوپ قارچ با آرد گندم‌سیاه مشهور است.

۲ . رستوران HonkeOwariya  در ژاپن، سال  ۱۴۶۵. به soba  که با قارچ، تخم‌مرغ، میگو تمپورا ، جلبک دریایی ، تره‌فرنگی ، ترب ژاپنی  و دیگر ترکیبات پخته می‌شود مشهور است.

۳.  رستوران هتل GasthofLöwen  در لیختن اشتاین،سال ۱۳۸۰. به خوراک با گوشت گوساله  و سبزیجات مشهور است.

۴ . رستوران مسافرخانه Sheep Heid در اسکاتلند، سال ۱۳۶۰. به استیک با قارچ بو داده مشهور است.

۵. رستوران La Couronne در فرانسه، سال ۱۳۴۵. به کباب اردک و حلزون مشهور است.

۶.  رستوران Brazen Head ایرلند، سال ۱۱۹۸. به خاطر سوسیس کلاسیک مشهور است.

۷. رستوران Chicken Yu Ching  در چین، سال ۱۱۵۳.  به ظرف مرغ معروف است.

۸. رستوران The Old House در ولز، سال ۱۱۴۷. به کیک‌های پای با چیپس و نخودفرنگی معروف است.

۹. رستوران Wurstkuchl در آلمان، سال ۱۱۴۶. به سوسیس و کالباس‌هایش معروف است.

۱۰. رستوران St. Peter StiftsKulinarium  در اتریش،سال  ۸۰۳. به غذای تافل اسپیت معروف است.

خوش آمدید!

به حساب خود وارد شوید

رمز عبور خود را بازیابی کنید

لطفاً ایمیل یا نام کاربری خود را جهت بازیابی رمز عبور وارد نمایید